Сергій Бабкін ніжно привітав прийомного сина із 15-річчям

Сергій Бабкін – батько чотирьох дітей, трьох рідних та одного прийомного – сина Сніжани Бабкіної від першого шлюбу. Артура він виховував як свого, і хлопчик навіть має прізвище музиканта. Артист ніжно привітав пасинка із днем народження.

Сергій Бабкін ніжно привітав прийомного сина із 15-річчям - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм харківський музикант опублікував нове фото, на якому з'явився зі своїми синами: старшим Артуром та молодшим Єлисеєм.

"З Днем народження, мій дорогий Артур СергеІч!!! Ти – дивовижна людина. Ти для мене приклад у багатьох життєвих аспектах. А в чомусь – авторитет. Чомусь не маю права сказати, що я тебе таким виховав. Мені здається ти таким до нас прийшов... І точно знаєш, куди прямуєш... Твердо і впевнено крокуючи до своєї мети.Мій Зоряний братик Скорпіон! Дуже тонко відчуваю тебе і з глибокою повагою і любов'ю ставлюся до твоєї мрії. Ми з мамою завжди поруч і завжди за тебе! Ти знаєш. Люблю тебе!"- зазначив у публікації Сергій Бабкін.

Сніжана також поділилася фото із сином, розповівши про те, якими важкими були пологи. Річ у тому, що на восьмому місяці дитина перекинулася ногами до виходу і склала ніжки в позі лотоса. Перевернути його не вдалося, а коли настав час народжувати, хлопчик виставив ніжку, і лікарі вирішили робити кесарів розтин.

"Мене готували до операції, а я РИДАЛА!! Мої руки прив'язували резинками, щоб я не смикнулася, а я РИДАЛА ще більше! Це було 15 років тому... Спливали слова: Кесарево-молока не буде!!Дитина буде тупою!!Живіт ніколи не піде, тому що порізані м'язи!!І Ще купа всякої гидоти.Ми з тобою, Артусь, вигодували молочком ВЕЛИЧЕЗНУ кількість дітей!Ми з тобою швидко схудли, живота, як і не було! І ти - такий розумний красень", - зазначила горда матуся.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від СНІЖАНА БАБКІНА • БЛОГ ПРО КОХАННЯ (@snezhana_babkina)

Нагадаємо, Сергій Бабкін ніжно привітав свою єдину дочку із днем народження.