Сергій Бабкін розповів, чому розлучився з першою дружиною

Сергій Бабкін вперше розповів про свою першу дружину і сина Іллю, з яким він не бачився дуже багато років. Артист зізнався, що одружився зі своєю першою дружиною через небажану вагітність, однак народження дитини не змогло виправити невдалі стосунки.

Сергій Бабкін розповів, чому розлучився з першою дружиною - today.ua

Успішний український співак Сергій Бабкін разом зі своєю дружиною Сніжаною Бабкіною дав інтерв'ю програмі "ЖВЛ" на каналі "1+1". Подружжя торкнулися дуже особистих тем, починаючи від першого шлюбу музиканта і закінчуючи його пияцтвом і зрадами.

Вперше Сергій Бабкін розповів про свій шлюб, який відбувся по зальоту. Тоді артисту було 27 років. Тодішня партнерка зірки навіть збиралася зробити аборт, але він відмовив її. У вересні 2005 року на світ з'явився хлопчик, якого пара назвала Іллею. Однак Сергію і Лілії не вдалося побудувати міцних відносин, і вони розлучилися через два роки після народження хлопчика.

«Я просто, напевно, зрозумів, що це не любов», - каже Сергій.

Примітно те, що співак вже дуже багато років не бачився зі своїм первістком.


Зараз Бабкін щасливий у шлюбі з колегою по театру Сніжаною, разом з якою вони виховують трьох дітей: Артура - сина актриси від першого шлюбу, і двох спільних - Веселіну і Єлисея.

Нагадаємо, дружина Сергія Бабкіна обурила публіку голою фотографією з лазні.