“Сказати чесно? Стало прикро“: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан зізналася, як потрапила на проект

"Холостяк" Михайло Заливако і Ганна Богдан досить рідко радують шанувальників новими публікаціями. Вони ведуть тихе сімейне життя і лише зрідка показують деякі моменти з нього.

“Сказати чесно? Стало прикро“: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан зізналася, як потрапила на проект - today.ua

Попри всі чутки про проблеми в їх відносинах, в особистому акаунті в Інстаграм переможниця 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" опублікувала рідкісне сімейне фото з Михайлом Заливако. Ганна Богдан постала в кадрі обійнявшись з коханим і їх вихованцем лежачи на дивані.

"Сьогодні на мене нахлинули дуже сильні емоції і спогади. Саме минулого літа я зробила крок, який повністю змінив моє життя - участь у проекті "Холостяк". І в той момент, я навіть не уявляла глобальність наслідків цієї, спочатку маленької дії, яка набрала таких глобальних оборотів", - зазначила в публікації Ганна Богдан.

Переможниця "Холостяк" зізналася, що раніше не брала участі ні в одному реаліті-шоу, і що вона не сильно турбувалася про те, щоб потрапити в романтичний проєкт на СТБ. "Скажу чесно, заповнила анкету і забула", - зазначила обраниця Михайла Заливако.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 ? (@hannastorozhuk)

Однак в один прекрасний день їй зателефонували, і дівчині довелося пройти ще п'ять кастингів. Однак проблема виникла, коли один з кастингів був призначений в період, коли Ганна Богдан повинна була їхати у відрядження, і їй довелося відмовитися від запрошення. Але, як по велінню долі, поїздка зірвалася, і дівчина змогла потрапити в проєкт.

"Зараз, завдяки проєкту "Холостяк", я знайшла свою другу половинку, любов і щастя ... Шалено турботливого, доброго, відкритого душою людину і з відмінним почуттям гумору. Я тебе кохаю, мій ведмедик! Спасибі, що ти є у мене", - уклала переможниця "Холостяк-11".

Нагадаємо, "Холостяк" Нікіта Добринін і Даша Квіткова на 8-й день після пологів похрестили сина.