Стало відомо, хто став головним героєм “Холостяк-12“: фото

Телеканал СТБ розсекретив ім'я та рід діяльності нового "Холостяка", який став головним героєм 12-го сезону романтичного телепроєкту. Навесні, коли на екрани вийде реаліті-шоу, ми побачимо, як дівчата борються за серце 32-річного красеня Алекса Топольського – українця, якому вдалося збудувати успішний бізнес у США.

Стало відомо, хто став головним героєм “Холостяк-12“: фото - today.ua

Він народився у Львові і досить рано вирішив, що зробить усе, щоб досягти успіху. До штатів Алекс переїхав після закінчення університету. Його шлях був довгим і тернистим, він на собі повністю відчув роль емігранта, змінив кілька робіт і міст.

Зараз у нього успішний бізнес із нерухомості. Він живе у Майамі. І якщо у професійній сфері він досяг успіху, то ось зустріти споріднену душу за кордоном йому не вдалося.

Прем'єра нового сезону реаліті "Холостяк" стартує навесні 2022 року. Стало відомо, хто став головним героєм “Холостяк-12“: фото Реакція на фото нового головного героя в Мережі не була однозначною. Шанувальників шоу, мабуть, вже складно чимось здивувати.

"Як до цього часу його ще ніхто не охамутав?", "Чому холостяк не може бути простіше?", "Здалося, що Бібер", "І як тепер заснути?", "Чому останнім часом вони як клони всі на одне обличчя?", "Обличчя дитяче", "Ну якось нудно... можна було когось із відомих...", "Молодий сильно", "Не ахти", "Чому не Дурнєв?" - пишуть користувачі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Alexander Topolsky (@alexander_topolsky)

Нагадаємо, переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан у розкішній сукні принцеси-нареченої заінтригувала весільним фото.