Стрижка каскад-каре: особливості підбору модної зачіски за формою обличчя

Одна з найтрендовіших зачісок нового сезону 2022 року – каскад-каре підходить жінкам будь-якого віку. Головне, правильно підібрати стрижку за формою обличчя.

Стрижка каскад-каре: особливості підбору модної зачіски за формою обличчя - today.ua

Кругле обличчя візуально здаватиметься витонченим і наближеним до овалу, якщо каскад-каре буде довжиною нижче за лінію підборіддя. Добре підійдуть асиметричні варіанти стрижки.

Власницям прямокутної форми обличчя варто приміряти класичний варіант каскад-каре із середньою довжиною волосся. Відмінно будуть виглядати накручені локони та завитки. Стрижка каскад-каре: особливості підбору модної зачіски за формою обличчя Дівчатам з мініатюрним вузьким личком підійде укорочений варіант каскад-каре. Пишна коротка стрижка з градуйованими пасмами та густою чубчиком надасть образу привабливості. Для стильних і сміливих панянок ідеальним варіантом буде укорочене каскад-каре з асиметрично підстриженими пасмами, які грайливо обрамлятимуть обличчя.

Квадратне обличчя з широкою лінією вилиць та підборіддя можна візуально наблизити до овалу за допомогою стрижки каскад-каре середньої довжини. Чубчик краще зробити рваним або косим. Уникайте чітких ліній у зачісках. Найбільш ефектно виглядатиме каскад-каре з незвичайним фарбуванням волосся в контрастні відтінки. Стрижка каскад-каре: особливості підбору модної зачіски за формою обличчя Дівчата, форма обличчя яких близька до овалу, можуть дозволити стрижку каскад-каре будь-якої довжини і форми. Орієнтуйтесь на структуру волосся та власні переваги.

Дізнайтеся також, кому підходить стрижка блант боб. Як підібрати зачіску так, щоб вона молодила та гармоніювала з формою обличчя?