Струнка красуня: 55-річна Ольга Сумська зізналася, як тримає себе у формі

Ольга Сумська розпочала свою професійну кар'єру багато років тому. За роки акторської діяльності зірці вдалося зберегти свою красу та молодість, а також підтримувати підтягнуту фігуру та спортивну форму. У віці 55 років зірка українського шоу-бізнесу не соромиться ділитися знімками в купальниках та облягаючих сукнях.

Струнка красуня: 55-річна Ольга Сумська зізналася, як тримає себе у формі - today.ua

Виявляється, зберігати приголомшливу форму Ользі Сумській вдається завдяки чотирма прийомами. В інтерв'ю артистка та мати двох дочок розповіла, що крім того, що стежить за своїм харчуванням і займається спортом, вона має ще два секрети, як доглядати за собою.

"У мене є кілька методів, завдяки яким я тримаю своє тіло в тонусі. Я стежу за своїм харчуванням, бігаю на тренажері або в парку, приймаю контрастний душ та влаштовую собі розвантажувальні дні", – розповіла Ольга Сумська.

Струнка красуня: 55-річна Ольга Сумська зізналася, як тримає себе у формі Розвантажувальні дні українська актриса робить на трьох продуктах – вівсянці, яблуках та гречці. За добу вона може скинути до кілограма. Струнка красуня: 55-річна Ольга Сумська зізналася, як тримає себе у формі

"Я можу кілька днів сидіти на гречці, яка чудово прибирає набряки на тілі, розвантажує, дає сили та повертає організм у нормальний режим, наприклад, після новорічного читмилу. Ще, як варіант, я виділяю собі день, коли їм тільки вівсянку та запечені яблука . Мінус один кілограм гарантовано", – каже Ольга Сумська.

Струнка красуня: 55-річна Ольга Сумська зізналася, як тримає себе у формі Нагадаємо, старша донька Ольги Сумської у облягаючій сукні з сітчастими вставками приголомшила стрункою фігурою.