Світлану Лободу вибачили та викреслили з “чорного списку“ за допомогу Україні

Автор: Анастасия Березовская

Світлана Лобода народилася та виросла в Україні, а саме у місті Ірпінь – регіоні, який сильно постраждав від нападу російської армії. Там у зірки залишилися родичі, але вона довгий час не наважувалася назвати те, що відбувається "війною".

Світлану Лободу вибачили та викреслили з “чорного списку“ за допомогу Україні - today.ua

Все дійшло до того, що артистку не лише висміяли на національному телебаченні, а й спробували ініціювати процес позбавлення її громадянства.

Заслужена артистка України, яка представляла нашу країну на "Євробаченні" у 2009 році, все ж таки реабілітувалась і висловилася, ризикуючи втратити можливість виступати та працювати в Росії. Щобільше, виконавиця організувала допомогу біженцям, допомагаючи мамам з дітьми знайти житло, отримати гуманітарну допомогу та утримання.

За її дії творці платформи TheyLoveWar вирішили викреслити Світлану Лободу з "чорного списку", наголосивши на її стараннях. Світлану Лободу вибачили та викреслили з “чорного списку“ за допомогу Україні

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

"Вважаємо своїм найкращим результатом, що деякі з опублікованих визнали свою помилку, визначилися зі своєю позицією і почали говорити правду про напад Росії на Україну. Декількох персон після цього прибрали з чорного списку. Наприклад, Лободу, яка з перших днів почала не тільки говорити про війну в соцмережах, а й активно вести волонтерську діяльність", – йдеться у заяві.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом інша українська виконавиця – Ані Лорак, на відміну від свого колишнього чоловіка, так і не висловилася про війну в нашій країні.

Нагадаємо, Світлана Лобода вперше визнала вторгнення Росії в Україну: "Мої родичі під Києвом".