Тіна Кароль і Дан Балан показали всю ніжність почуттів один до одного на шоу “Голос країни“

Тіна Кароль і Дан Балан змусили ревнувати Олега Винника проявом почуттів ніжності один до одного. Публіка ловила неоднозначні погляди успішного співака, які він кидав в сторону Дана і Тіни.

Тіна Кароль і Дан Балан показали всю ніжність почуттів один до одного на шоу “Голос країни“ - today.ua

У 11 ефірі шоу "Голос країни-11" до зіркових наставників приєдналися не менш відомі радники. Тіна Кароль, звичайно ж, покликала собі в помічники Дана Балана, роман з яким їй приписують вже не перший час. Щоб підживити чутки артисти проявляли всілякі знаки уваги один одному, кидали кокетливі погляди і навіть пустилися в танок.

Під час виступу Микити Ломакіна, який боровся за вихід в "прямі ефіри", Тіна Кароль та Дан Балан вирішили влаштувати шоу і порадувати глядачів тісним контактом. Під виконання хіта JONY "Ти нещадна" молдавський артист закрутив в романтичному танці свою українську колегу. Зоряні наставники і глядачі уважно стежили за ніжностями двох знаменитостей.

Також публіка звернула увагу на те, як на повернення в проект Дана відреагував новий наставник шоу Олег Винник. Надя Дорофєєва навіть вирішила, що артист ревнує Тіну Кароль до співака.

Звертаючись до своєї партнерки, Дан Балан сказав: "Шо ти нервуєш, все буде добре, як завжди. Татко повернувся". У цей час Олег Винник кинув на них пильний погляд, а Надя Дорофєєва інтригуюче запитала: "Олег, ти що ревнуєш?" Винник здивовано подивився на сусідку зліва, а Балан поцікавився: "А що тут щось сталося під час моєї відсутності?"

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Голос країні (@goloskrainy_official)

Шанувальники були неймовірно раді знову побачити разом Тіну Кароль і Дана Балана. Досі не вщухають чутки, що артисти крутять роман і у них все серйозно.

"Як я цю пару обожнюю", "Даник прийшов і все "порішав", справжній чоловік", "Тандем у них просто приголомшливий", "Нарешті дочекалися, так не вистачало нам їх роману", "Коли тебе зробили 3 зайвим", - відреагували на події в шоу шанувальники.

Нагадаємо, Тіна Кароль після виходу нового кліпу розповіла про непростий вибір в її житті.