Тіна Кароль зізналася в сімейних проблемах: співачка розповіла про труднощі в спілкуванні з рідними

Навіть після тяжкої втрати, коли Тіна Кароль залишилася вдовою з маленькою дитиною на руках і без засобів до існування, українська співачка не зблизилася з мамою і татом. Що ж відбувається в родині виконавиці всі ці роки?

Тіна Кароль зізналася в сімейних проблемах: співачка розповіла про труднощі в спілкуванні з рідними - today.ua

В одному зі своїх інтерв'ю Тіна Кароль зізналася, що у неї з батьком і матір'ю склалися дуже непрості відносини. 35-річна співачка майже не спілкується з батьками, хоча вони вже давно живуть з нею в одному місті. Мама і тато Тіни перебралися з Івано-Франківська до столиці України.Тіна Кароль зізналася в сімейних проблемах: співачка розповіла про труднощі в спілкуванні з рідними Як зізналася Тіна Кароль, у неї з батьками немає взаєморозуміння, оскільки їх світогляд дуже сильно відрізняється. Єдине, що всі ці роки підтримує сімейний зв'язок, це традиції. Тіна Кароль зустрічається з мамою і татом тільки на Великдень, Різдво і в день народження матері Світлани Андріївни. Батьківський день народження проходить поза сім'єю, оскільки Григорій Самуїлович любить відзначати його на роботі. До слова, справжнє ім'я української виконавиці зовсім не Тіна Кароль, з народження вона носила ім'я Тетяна Ліберман.Тіна Кароль зізналася в сімейних проблемах: співачка розповіла про труднощі в спілкуванні з рідними Знаменитої Тіна Кароль стала після участі в «Новій хвилі 2005», тоді талант української дівчини відзначила Алла Борисівна Пугачова, по суті, саме Примадонна російської естради дала юній блондинці з пронизливим голосом путівку в світ шоу-бізнесу.Тіна Кароль зізналася в сімейних проблемах: співачка розповіла про труднощі в спілкуванні з рідними Творча кар'єра Кароль досягла висот завдяки її чоловікові і продюсеру Євгену Огиру, у пари народився син Веніамін, вони були щасливі до тих пір, поки не з'ясувалося, що глава сім'ї хворий на рак шлунка. Лікування не допомогло, в 2013-му році Євген Огір пішов з життя. З тих пір Тіна Кароль ростить сина одна.

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль зізналася, що їй одного разу довелося на очах у здивованої публіки ритися на одному з київських смітників. Що шукала зірка української сцени серед сміття і відходів?