Тіна Кароль в прозорій сукні без бюстгальтера похвалилася ефектним фото

Тіна Кароль продовжує демонструвати фотографії з нової фотосесії, приміряючи різні образи від українських брендів. На цей раз артистка з'явилася перед камерою в прозорому вбранні, створеному з органічно вирощеної коноплі.

Тіна Кароль в прозорій сукні без бюстгальтера похвалилася ефектним фото - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська співачка опублікувала серію нових фотографій та відео. У кадрі Тіна Кароль з'явилася в білій сукні з відкритою спиною. Під низ артистка не наділа бюстгальтер, а, мабуть, скористалася накладками на пипки. Також можна побачити, що зірка вибрала світлі труси з високою посадкою.

Сукня від українського бренду HEMPFUL підкреслила струнку фігуру артистки і відмінно доповнила її новий образ. Тіна Кароль уложила волосся в природні локони, а в макіяжі дотримувалася природних відтінків, зробивши ставку на природному світінні шкіри.

"Невичерпне джерело натхнення - наша взаємність. Ви готові до нового альбому? Який він буде, як думаєш? Ось ще пару рядків для головоломки: У тьмяному світлі фар поцілунок на фарт ..." - зазначила в публікації Тіна Кароль.

Шанувальники тут же почали обговорювати вихід нового альбому, пісні, а також не забули згадати, наскільки чудово виглядає артистка.

"Альбом буде ліричним, романтичним і відвертим", "Чекаю ліричні пісні шалено", "Знаючи Тіну, можна чекати чого завгодно", "Тіна, з такими фотографіями мені скоро буде потрібна трансплантація серця!", "Така ніжна", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Тіна Кароль розповіла про виховання 12-річного сина: "Доводиться бути і мамою, і татом".