Тіна Кароль вийшла на публіку в наряді за 19,5 тисячі гривень

Тіна Кароль з'явилася на публіці в дуже незвичайному вбранні. Артистка обрала трендовий костюм "жатку" від українського бренду, вартістю більше ніж 19,5 тисячі гривень.

Тіна Кароль вийшла на публіку в наряді за 19,5 тисячі гривень - today.ua

Успішна українська артистка разом з міністром культури і інформаційної політики Олександром Ткаченком представила вихід свого нового альбому "Молода кров". Платівка приурочена 30-й річниці від Дня Незалежності України. Тіна Кароль записала кілька пісень з молодими, перспективними українськими артистами, щоб дати їм поштовх в кар'єрі і показати народу нові таланти.

Для інтерв'ю в програмі "Сніданок з 1+1" виконавиця обрала напівпрозорі широкі штани "жатка" і кофту з довгими рукавами з того ж матеріалу від українського бренду J'amemme, що належить Юлії Ярмолюк. Талію зірка підкреслила за допомогою широкого пояса в тон наряду. Вартість костюма становить 650 євро (понад 19,5 тисячі гривень). Волосся Тіна Кароль залишила розпущеним, а також одягла милий ланцюжок. Тіна Кароль вийшла на публіку в наряді за 19,5 тисячі гривень В інтерв'ю виконавиця розповіла, що гроші на запис альбому виділила зі своїх коштів, а Ткаченко додав, що нашій країні не вистачає таких артистів як Тіна, які допомагали б молодим талантам знаходити своє місце під сонцем.


Нагадаємо, Тіна Кароль показала архівне фото з покійним чоловіком в день його народження.