Тоня Матвієнко розповіла, що дарує родині на Новий рік

Зірки, як і інших люди, мають свої новорічні традиції. Хтось вважає за краще 31 грудня ходити в лазню, хтось відзначає Новий рік на сцені, а хтось відмовляється від зайвого заробітку і проводить новорічну ніч вдома з сім'єю. Тоня Матвієнко розповіла, як відзначатиме свято цього року, та які подарунки приготувала домочадцям.

Тоня Матвієнко розповіла, що дарує родині на Новий рік - today.ua

Тоня Матвієнко зізналася, що заздалегідь не знає, чи матиме концерт на Новий рік, чи їй вдасться побути з сім'єю – зазвичай про виступи вона дізнається за кілька днів до свята. Інакше співачка та її чоловік, співак Арсен Мирзоян, мають традицію.

"Ми ходимо на Софійську площу. Беремо із собою шампанське та разом з іншими людьми святкуємо Новий рік", - зазначила Тоня Матвієнко.

Говорячи про подарунки, зірка повідомила, що зазвичай замовляє всім презенти на "чорну п'ятницю" та вручає їх одразу, коли вони приходять. Тож на Новий рік серйозних подарунків вона не робить.

"Але і під ялинку все одно якусь дрібничку кладу - шампунь, чайок, щось недороге. Всі ж однаково чекають", - каже виконавиця.

Тоня Матвієнко розповіла, що дарує родині на Новий рік Тоня Матвієнко поділилася, що на новорічному столі в їхній зірковій сім'ї можна побачити такі самі страви, як у будь-якій іншій сім'ї. Наприклад, сама Тоня дуже любить "Оселедця під шубою", а її маленька дочка Ніна - "Олів'є". Також на столі у новорічну ніч завжди стоїть картопля з обсмаженою цибулею.

Нагадаємо, живе Тоня Матвієнко зі своїм чоловіком та дочкою у батьківському будинку, через що звідти з'їхав навіть глава сімейства. Ніна Матвієнко зізналася, що мріє про переїзд 40-річної доньки в нову квартиру, яка перебуває все ще на стадії будівництва: "Я так цього чекаю".