Топ-3 породи собак, яких дуже складно навчати командам

Кінологи назвали три породи собак, представники яких дуже погано піддаються дресируванню. Про які породи йдеться, і чому вони відмовляються запам'ятовувати команди?

Топ-3 породи собак, яких дуже складно навчати командам - today.ua

Не можна назвати ці породи собак зовсім нерозумними, просто сильні сторони їх характеру не в запам'ятовуванні команд і їх виконанні, а зовсім в іншому.

Бассет-хаунд

Цей милий собака з сумними очима і обвислими вухами насправді є чудовим мисливцем. Виводили породу бассет-хаунд для полювання на дрібну дичину. Мисливський інстинкт може прокинутися у вихованця цієї породи в будь-який момент, тому вигулювати його краще на повідку.

Топ-3 породи собак, яких дуже складно навчати командам Англійський мастиф

Ці страхітливі на вигляд, але добрі всередині собаки - відмінні сторожі, за господаря і його рідних вони готові віддати життя. Мастифи обожнюють сім'ю господаря і дуже трепетно ставляться до дітей. А ось дресирувати цього добродушного велетня, навчаючи складним командам, важко. Не дуже-то вони люблять довго концентрувати увагу на подібних заняттях.

Топ-3 породи собак, яких дуже складно навчати командам Афганський хорт

Собаки цієї породи відрізняються свавільною і неслухняною вдачею. За цю рису характеру афганський хорт заслужив славу вихованця з низьким рівнем інтелекту. Насправді, ці собаки відмінні мисливці, які біжать зі швидкістю вітру і можуть перестрибнути навіть через дуже високі перешкоди. Цю їх особливість слід враховувати при утриманні в приватному будинку, паркани для афгана зовсім не привід відмовитися від погоні, наприклад, за сусідською кішкою або за мишею.

Топ-3 породи собак, яких дуже складно навчати командам Дізнайтеся також, які чотири породи собак вважаються найкращими мисливцями.