Три ефективні способи позбутися неприємного запаху у ванній кімнаті

Автор: Шевченко Лилия

У ванній нерідко з'являється запах вогкості та каналізації. Вирішити проблему допоможуть прості народні засоби, які не вимагатимуть фінансових витрат.

Три ефективні способи позбутися неприємного запаху у ванній кімнаті - today.ua

1. Якщо у ванній з'явився неприємний запах, повітря стало затхлим, насамперед перевірте вентиляцію. Дуже важливо регулярно потрібно прочищати вентиляційні решітки і залишати двері прочиненими. Інакше у ванній підвищується рівень вологості, що веде до утворення цвілі на стінах.

2. У вигині сифону під раковиною або ванною може накопичуватися вода, через це виникає неприємний запах каналізації. Необхідно розібрати конструкцію, опустивши патрубок сифона у воду на 4 см. Три ефективні способи позбутися неприємного запаху у ванній кімнаті 3. Щотижня для боротьби з мікроорганізмами протирайте всі поверхні у ванній та туалеті розчином хлору. Для прочищення труб, видалення запаху та дезінфекції відмінно підійдуть сода та оцет.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Один раз на місяць необхідно засипати в слив раковини та ванни по пару ложок соди з гіркою. Потім залийте по півсклянки столового оцту і щільно закрийте пробкою. Залишіть на годину, а потім промийте проточною водою.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Українців попередили про різке подорожчання квартир до кінця року

Дізнайтеся також, як вимити голову без води. Рецепти сухого шампуню для волосся із доступних продуктів, які знайдуться на кожній кухні.