Три найкращі зачіски під літній капелюшок і бейсболку за 10 хвилин

Багато жінок в період літньої спеки відмовляються від носіння головних уборів, оскільки бояться, що це зіпсує їх зачіску. Щоб захиститися від сонячного удару і виглядати розкішно, необхідно навчитися робити укладку під капелюшок або бейсболку.

Три найкращі зачіски під літній капелюшок і бейсболку за 10 хвилин - today.ua

Фактурна коса під капелюшок

Заплетіть волосся в саму звичайну косу, потім повитягуйте пасма і зафіксуйте їх лаком. Укладання повинне вийти в міру акуратним з художнім безладом. Така зачіска в літню спеку дозволить носити солом'яний або текстильний капелюшок і виглядати дуже привабливо.

Три найкращі зачіски під літній капелюшок і бейсболку за 10 хвилин Хвіст на бік

Накрутіть волосся на великі бігуді, щоб вийшли м'які хвилі. Зберіть пасма в тугий хвіст і красиво укладіть на одну сторону. Додатково прикрасити зачіску можна красивою гумкою або шпилькою. Вечірній варіант даної укладання - зробіть хвіст більш вільним, випустіть з протилежного боку кілька локонів, красиво їх накрутіть. На курортному узбережжі вам не буде рівних!

Три найкращі зачіски під літній капелюшок і бейсболку за 10 хвилин Пучок під бейсболку

Найпопулярнішим варіантом зачіски під бейсболку завжди був кінський хвіст, який можна пропустити над застібкою. Але якщо розділити хвіст на пасма і сплести косу, а потім закрутити її в красивий пучок, то вийде модна і стильна зачіска. Таке укладання дозволяє прибрати волосся, щоб не було жарко в літню спеку, і виглядати чудово. Три найкращі зачіски під літній капелюшок і бейсболку за 10 хвилин Приміряйте також зачіски з хусткою замість шпильки. Найпростіші і красиві варіанти укладання волосся своїми руками за кілька хвилин.