Три складні на вигляд жіночі зачіски, які можна зробити за 10 хвилин своїми руками

Автор: Шевченко Лилия

Деякі жіночі зачіски на вигляд здаються дуже складними і вимагають професійного укладання. Насправді більшість із них може зробити будь-яка дівчина за кілька хвилин.

Три складні на вигляд жіночі зачіски, які можна зробити за 10 хвилин своїми руками - today.ua

Розкішний низький пучок

Накрутіть чисте волосся на бігуді. Відокремте верхню частину волосся і закріпіть шпилькою. Решту пасом начешіть біля коріння, потім зберіть в низький хвіст. Закрутіть в пучок, тільки не туго.

Раніше відділене волосся начешіть і красиво укладіть локони, обертаючи кінчики навколо пучка.

Три складні на вигляд жіночі зачіски, які можна зробити за 10 хвилин своїми руками Плетіння на середнє або довге волосся

Якщо ви вмієте плести косу "колосок", то вам не складе праці зробити будь-яку з показаних на фото зачісок. Більш того, ви можете самі придумати масу красивих і незвичайних варіантів плетіння. Звичайно, доведеться трохи потренуватися, щоб набити руку, але ви швидко навчитеся і зможете в будь-який момент створити на своїх волоссі шедевр.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Така зачіска підійде на кожен день, в офіс, а якщо зробити її більш об'ємною і прикрасити незвичайною шпилькою, то вийде чудова вечірня зачіска.

Три складні на вигляд жіночі зачіски, які можна зробити за 10 хвилин своїми руками Романтичний образ

Розчешіть волосся, зберіть верхню частину гумкою. Потім розділіть пасма над місцем скріплення і простягніть крізь отвір вільну частину хвостика. Нижче зберіть ще частину волосся, знову перекрутіть їх над гумкою. Повторіть кілька разів. Решту волосся заплетіть в косу і повитягуйте пасма. Закріпіть кінчик коси так, щоб його не було видно. Три складні на вигляд жіночі зачіски, які можна зробити за 10 хвилин своїми руками Дізнайтеся також, як які зачіски будуть на піку популярності все літо 2021 року. Укладання зробити дуже просто!