Три знака Зодіаку, яким потрібно берегти здоров'я в кінці липня 2021 року

Астрологи назвали три знака Зодіаку, представникам яких слід дуже дбайливо ставитися до свого здоров'я в останній тиждень липня 2021 року.

Три знака Зодіаку, яким потрібно берегти здоров'я в кінці липня 2021 року - today.ua

Лев

Народженим під цим знаком Зодіаку доведеться важче інших. Раз у раз виникатимуть чинники, які негативно позначаться на здоров'ї та самопочутті. Астрологи рекомендують дотримуватися строгого режиму дня, правильно харчуватися і більше рухатися. Жодний ранок не повинно обходитися без півгодинної спортивної зарядки.

Водолій

Активні фізичні навантаження просто необхідні в останні дні липня Водоліям. Частіше гуляйте на свіжому повітрі. На відпочинок вирушайте до моря, щоб ваш організм отримав необхідну йому для повноцінної роботи дозу вітаміну Д і йоду. У раціон введіть свіжі овочі, зелень і фрукти. Відмовтеся від алкоголю та тютюнопаління, смажених і копчених страв.

Три знака Зодіаку, яким потрібно берегти здоров'я в кінці липня 2021 року Скорпіон

Представникам цього знака Зодіаку слід записатися до терапевта і пройти повне медичне обстеження. Особливо ретельно перевірте серцево-судинну і нервову системи. Відвідайте стоматолога та ортопеда. Запишіться на йогу або цигун, навчіться релаксувати і радіти життю.

Нагадаємо, раніше астролог Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, яких в серпні 2021 роки чекають неприємності.