Українська співачка Ірина Федишин оскандалилася на пісенному шоу "Євробачення-2022", заявивши, що ЛГБТ – це великий гріх. Після цього на виконавицю накинулася хвиля хейту, і їй навіть запропонували виїхати до Росії, де утискають представників нетрадиційної орієнтації.
![“У нас не московський варіант“: Ірина Федишин знову висловилася на адресу представників ЛГБТ “У нас не московський варіант“: Ірина Федишин знову висловилася на адресу представників ЛГБТ - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2022/05/irynafedyshyn_280420173_3250364078566116_2219518720185279470_n-768x418.jpg)
Через кілька днів після скандалу, розуміючи, що випади у її бік не припиняються, Ірина Федишин записала відеозвернення та опублікувала його в Інстаграм. Артистка торкнулася і скандалу з каскою, і з ЛГБТ-спільнотою.
Співачка поскаржилася на булінг, наголосивши, що він необґрунтований, і вона нікого не засуджує. Її попросили висловити свою думку – вона саме це зробила.
"Я не засуджую жодної людини. Бог не закликає ненавидіти їх (людей нетрадиційної орієнтації), а попередити їх про наслідки цього гріха. В інтерв'ю я висловила свою думку. Якщо не хочете чути – не питайте. Тому що мені неприємно спілкуватися на такі теми . Ви знаєте, про що я співаю. Я знаю що щастя в чистоті. Я співаю про кохання, про вишиванку, про Україну", - зазначила Ірина Федишин.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Також зірка звернулася до тих, хто пропонував їй переїхати до Росії та там приєднатися до руху проти геїв та лесбіянок.
Подивитися цю публікацію в InstagramПідпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:"Не треба мені писати, щоб я виїжджала до москалів, бо саме там пресують ЛГБТ. У нас не московський варіант, у нас український варіант. У нас ніхто нікого не пресує. Кожен відповідатиме перед богом сам за себе", - наголосила Ірина Федишин.
Нагадаємо, дружина Святослава Вакарчука знову вагітна. Євгенія Яцута засвітила живіт у Каннах.