Учасник «Холостячки» Андрій Рибак показав дівчину, відносини з якою розкрилися на проєкті

Автор: Анастасия Березовская

«Холостячка» Ксенія Мішина сказала "па-па" Андрію Рибаку задовго до фіналу шоу. І, попри те, що глядачі були здивовані її рішенням, на те були серйозні причини. Головна з них - у гумориста була дівчина поза проєктом. Більш того, зустрічається він з нею дотепер, підтвердивши це першою спільною фотографією в профілі в Інстаграм.

Учасник «Холостячки» Андрій Рибак показав дівчину, відносини з якою розкрилися на проєкті - today.ua

З Аліною Смірновою Андрій Рибак зустрічався до проєкту і навіть згадував про неї в шоу. Після того як Ксенія Мішина розпрощалася з учасником в ефірі «Холостячка», він недовго був самотній. Зараз Аліна та Андрій все ще разом.

В особистому акаунті в Інстаграм гуморист опублікував перше спільне зі своєю обраницею фото. Учасник «Холостячки» Андрій Рибак показав дівчину, відносини з якою розкрилися на проєкті

«Чому у вас так мало загальних фото?» - часто бачу це питання! Дійсно, трохи! Але навіщо мені фото, якщо я вічно можу дивитися на неї вживу?!», - підписав спільний знімок Андрій Рибак.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Іншим Селфі поділилася й Аліна в особистому Інстаграмі, відповідаючи на запитання підписників в сторіз. Учасник «Холостячки» Андрій Рибак показав дівчину, відносини з якою розкрилися на проєкті В інтерв'ю виданню Viva гуморист описує свою обраницю, як добру, веселу, розумну і красиву дівчину.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Мені з нею комфортно, навіть коли ми ні про що не говоримо. У нас і без слів все зрозуміло. Це дуже цінно», - зазначив учасник шоу «Холостячка».

Нагадаємо, Ксенія Мішина виправдалася в рішенні вигнати з «Холостячки» Андрія Рибака.