«Холостячка» Ксенія Мішина сказала "па-па" Андрію Рибаку задовго до фіналу шоу. І, попри те, що глядачі були здивовані її рішенням, на те були серйозні причини. Головна з них - у гумориста була дівчина поза проєктом. Більш того, зустрічається він з нею дотепер, підтвердивши це першою спільною фотографією в профілі в Інстаграм.
![]()
З Аліною Смірновою Андрій Рибак зустрічався до проєкту і навіть згадував про неї в шоу. Після того як Ксенія Мішина розпрощалася з учасником в ефірі «Холостячка», він недовго був самотній. Зараз Аліна та Андрій все ще разом.
В особистому акаунті в Інстаграм гуморист опублікував перше спільне зі своєю обраницею фото.
«Чому у вас так мало загальних фото?» - часто бачу це питання! Дійсно, трохи! Але навіщо мені фото, якщо я вічно можу дивитися на неї вживу?!», - підписав спільний знімок Андрій Рибак.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Іншим Селфі поділилася й Аліна в особистому Інстаграмі, відповідаючи на запитання підписників в сторіз. В інтерв'ю виданню Viva гуморист описує свою обраницю, як добру, веселу, розумну і красиву дівчину.
«Мені з нею комфортно, навіть коли ми ні про що не говоримо. У нас і без слів все зрозуміло. Це дуже цінно», - зазначив учасник шоу «Холостячка».
Нагадаємо, Ксенія Мішина виправдалася в рішенні вигнати з «Холостячки» Андрія Рибака.