Подовжений варіант стрижки боб-каре: способи укладання наймоднішої зачіски 2022 року

Подовжена боб-каре підходить жінкам будь-якого віку. Стрижка може мати багато варіацій за рахунок правильного укладання. Щоразу зачіска буде виглядати дуже свіжо та привабливо.

Подовжений варіант стрижки боб-каре: способи укладання наймоднішої зачіски 2022 року - today.ua

Дівчата, які мріють про ефектну стрижку, але не хочуть коротко стригтися, вибирають у 2022 подовжене боб-каре. Форму зачіски можна підібрати на будь-який смак, наприклад, підняти вище волосся на потилиці, а пасма у обличчя зробити довшими.

Також актуальними будуть варіанти подовженого боб-каре з чубчиком. Подовжене боб-каре дозволяє візуально витягнути обличчя, надає акуратності неслухняному волоссю і підходить жінкам різного віку. Подовжений варіант стрижки боб-каре: способи укладання наймоднішої зачіски 2022 року Для офісного стилю видовжений варіант стрижки боб-каре радять робити прямим. Якщо у вас пряме волосся, то ніяке укладання вам не знадобиться. Досить буде просто вимити голову і висушити феном.

На випадок вечірки або вечірнього виходу в світ подовжене боб-каре рекомендують накрутити на бігуді. Великі хвилі додадуть зачісці об'єму, а завиті в спіральки локони біля обличчя зроблять образ грайливим та чарівним. Подовжений варіант стрижки боб-каре: способи укладання наймоднішої зачіски 2022 року Стрижка боб-каре з чубчиком підходить володаркам будь-якої форми обличчя. Пряма чубчик візуально робить більш гармонійним витягнуте обличчя, косий і асиметричний чубчик врівноважить кругле та велике обличчя.

Дізнайтесь також, як підібрати за формою обличчя стрижку каскад-каре. Модна зачіска допоможе змінити імідж та створити дивовижний образ.