У США назвали новий симптом “Омікрону“, який не можна ігнорувати

Медики у США, де фіксується масштабне поширення нового штаму коронавірусу "Омікрон", виявили симптом зараження цією інфекцією, який є сигналом про небезпеку.

У США назвали новий симптом “Омікрону“, який не можна ігнорувати - today.ua

За даними американських дослідників, варіант коронавірусу "Омікрон" дуже швидко передається від людини до людини. Загальна симптоматична картина дуже схожа не тільки на коронавірусну хворобу, але і на звичайний грип. Однак людям слід терміново звернутися до лікаря, якщо у них виник біль у вухах.

Як розповів лікар-інфекціоніст Каліфорнійського університету в Сан-Франциско (UCSF) Пітер Чін-Хонг, COVID-штам "Омікрон" вражає дихальні шляхи в області носа, рота та вух. У зв'язку з цим часто у пацієнтів, які скаржаться на хворобливі симптоми у внутрішньому вусі, тести показують зараження саме "Омікроном". У США назвали новий симптом “Омікрону“, який не можна ігнорувати Крім болю у вухах COVID-штам "Омікрон" викликає запаморочення, дзвін у вухах і навіть втрату гостроти слуху. Американські вчені закликають усіх, у кого з'явилися зазначені симптоми, терміново звернутися до лікаря і здати ПЛР-тест.

Нагадаємо, раніше лікар зі Львова назвав єдиний спосіб відрізнити коронавірус "Омікрон" від звичайного грипу. Медик також назвав найчастіші ускладнення, до яких призводило зараження новим штамом небезпечної інфекції.