Василіса Фролова показала чарівне фото з виписки з пологового будинку

Василіса Фролова через 10 днів після народження своєї першої дитини, нарешті, виписалася з пологового будинку. Лежала ведуча в приватному столичному медичному закладі з умовами 5-зіркового готелю. З шанувальниками зірка поділилася чарівним знімком з виписки.

Василіса Фролова показала чарівне фото з виписки з пологового будинку - today.ua

8 березня 43-річна Василіса Фролова вперше стала матір'ю. На світ з'явився чарівний хлопчик, який отримав ім'я Родіон. Мама і дитина почували себе добре, але в клініці вирішили, що за ними потрібно ще поспостерігати, щоб бути на сто відсотків впевненими, що їх життю нічого не загрожує. І ось, через 10 днів мама і син були виписані з пологового будинку.

У Інстаграм українська ведуча опублікувала нову фотографію з сином на руках. На Василини Фроловій одягнене чарівне чорне плаття вільного крою, з довгими рукавами, білим комірцем і манжетами та красивими гудзиками. Волосся зірка зібрала в розпатланий пучок і нанесла легкий макіяж.

«Дуже-дуже довгоочікуваний момент», - зазначила в публікації новоспечена матуся.

Виглядає Василіса Фролова дуже щасливою, що відзначили її підписники. У коментарях вони привітали зірку з випискою і побажали їй та Родіону здоров'я.

Нагадаємо, Василіса Фролова розповіла, чому так довго лежала в лікарні після пологів.