Василіса Фролова розповіла, чому так довго лежить в лікарні після пологів

Понад тиждень після народження дитини Василіса Фролова знаходиться з сином в лікарні. Шанувальники стали переживати, невже із зіркою щось не так, адже народити в 43 роки - це не просто. Ведуча відповіла на схвильовані листи фанатів, розповівши, чому по цей час лежить в лікарняній палаті.

Василіса Фролова розповіла, чому так довго лежить в лікарні після пологів - today.ua

«А стосовно того, чого ми так довго перебуваємо в пологовому - так вирішують лікарі. Якщо треба ще підтягти деякі показники, то краще це зробити під наглядом фахівців», - зазначила Василіса Фролова.

Лежить зірка в приватному столичному пологовому будинку «Адоніс», зазначивши, що в пакет послуг входить можливість залишатися в пологовому будинку після пологів протягом 10 днів з партнером. У палаті ведучої крім сучасного ліжка є також комфортний диван, на якому може спати її чоловік.

У Інстаграм-сторіз Василіса Фролова також опублікувала нове фото в злегка розхристаному халаті, продемонструвавши свої розкішні пишні груди.

«Ну, і ще я маю поступово звикнути до своїх нових форм», - зазначила в жарт телезірка.

Василіса Фролова розповіла, чому так довго лежить в лікарні після пологів Як зазначила сама ведуча, вона не поспішає повертатися до роботи після пологів. Більш того, вона взагалі не знає, як повернеться її життя, і чим вона буде займатися.

Нагадаємо, 43-річна Василіса Фролова показала себе після пологів без макіяжу і продемонструвала, як виглядає її палата в пологовому будинку.