Вінтажні сережки та смарагдовий жакет: Олена Зеленська зачарувала стильним вбранням на новому фото

Олена Зеленська не вперше з'являється на публіці у вбранні зеленого кольору, розуміючи, що відтінок трави їй дуже пасує. На цей раз перша леді України поділилася офіційним кадром, зробленим спеціально для німецького видання.

Вінтажні сережки та смарагдовий жакет: Олена Зеленська зачарувала стильним вбранням на новому фото - today.ua

Дружина українського президента дала інтерв'ю журналу Die Welt, розповівши про українських дітей, які постраждали під час війни, розв'язаної Росією. А також про започатковану нею програму Національної психологічної підтримки, в рамках якої провідні світові фахівці навчать українських психологів допомагати постраждалим у війні, боротися з ПТСР.

"Я точно не хочу, щоб українські діти залишилися травмованими на все життя. Ми маємо повернути їм віру у світ, який відкритий для них", - зазначила перша леді України.

У кадрі Олена Зеленська постала у дуже гарному приталеному двобортному жакеті чи сукні-пальті з довгими рукавами та акцентними ґудзиками смарагдового відтінку. У вухах у неї видніються симпатичні золоті вінтажні сережки, які імітують форму ґудзиків на одязі. Вінтажні сережки та смарагдовий жакет: Олена Зеленська зачарувала стильним вбранням на новому фото Волосся перша леді України уложила у гарну зачіску на бічний косий проділ, частину локонів прибрала за вухо і відкинула назад. У макіяжі дружина Володимира Зеленського підкреслила очі і свою природну красу.

Нагадаємо, Олена Зеленська в піджаку в стилі мілітарі підкорила образом у дусі воєнного часу.