Віталій Кличко розповів про розлучення із дружиною

Мер Києва Віталій Кличко дав рідкісне інтерв'ю та розповів докладніше про своє особисте життя. Колишній боксер і політик нарешті зізнався, чи розлучився він зі своєю дружиною.

Віталій Кличко розповів про розлучення із дружиною - today.ua

Київський градоначальник та його дружина Наталя живуть окремо один від одного: політик веде справи у Києві, а його дружина – у Німеччині. Нещодавно стало відомо, що Наталя Кличко зайнялася співочою кар'єрою та зайнята створенням власного репертуару.

В інтерв'ю Дмитру Гордону Віталій Кличко розповів про взаємини із дружиною. Цікаво, що на запитання журналіста про те, як парі вдається підтримувати теплі стосунки, живучи за тисячі кілометрів один від одного, політик з посмішкою попросив поставити йому наступне запитання. На щастя, він відповів, чи правдиві чутки про те, що вони з Наталею розлучилися.

"Якщо ми розлучатимемося, обов'язково повідомимо про це", - зазначив Віталій Кличко.

Віталій Кличко розповів про розлучення із дружиною Також мер Києва відверто зазначив, що йому подобається, як співає його дружина, проте він, мабуть, не вірить у те, що вона зможе займатися цим професійно та досягти успіху.

"Справа в тому, щоб бути професіоналом у будь-якій з професій потрібно віддатися повністю. На сто відсотків. І займатися лише цим. Трохи спробувати – не працює. Я знайомий з багатьма зірками – вони не мають абсолютно жодного життя. Вони живуть у перельотах, концертах, вони заробляють великі гроші, але свого особистого життя не мають. Або ти можеш спробувати і заради хобі це зробити, або займаєшся і можеш покласти вівтар - повністю все своє життя", - відповів Віталій Кличко.

Очевидно, дружина політика не готова пожертвувати сім'єю заради кар'єри.

Нагадаємо, дружина Віталія Кличка показала рідкісне фото 18-річної красуні-дочки.