Володимир Остапчук назвав справжню причину, чому поїхав відпочивати без дружини: “Напрягала…»

Автор: Анастасия Березовская

Володимир Остапчук разом з друзями вирушив кататися на лижах на український гірськолижний курорт. Публіка дуже сильно здивувалася, дізнавшись, що дружина шоумена залишилася вдома. Ведучий, та й сама Христина, отримали масу незадоволених повідомлень, і вирішили відповісти, що ж стало причиною їх розлуки.

Володимир Остапчук назвав справжню причину, чому поїхав відпочивати без дружини: “Напрягала…» - today.ua

"Все-все почалося, чому це Остапчук поїхав без дружини на відпочинок з друзями. Як це так сталося?! Слухайте, ну, по-перше, Христина взагалі не катається, у неї була травма спини й тому вона дуже боязно до цього ставиться. По-друге, це абсолютно нормальна історія, коли ти можеш з друзями виїхати», - зазначив Володимир Остапчук.

Ведучий шоу «Маска» розповів, що коли минулого року вони разом їздили в Куршавель, то він весь час катався з друзями, а Христина нудьгувала в готелі.

Володимир Остапчук назвав справжню причину, чому поїхав відпочивати без дружини: “Напрягала…»

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

"Ну і, власне, тому ми вирішили цього року не експериментувати та кататися окремо", - підсумував артист.

Дружина Володимира Остапчука також повідомила про це підписникам в Інстаграм, зазначивши, що вона не катається на лижах і не бачить сенсу їздити в гори, щоб сидіти цілий день в готелі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Гаразд, ми ще їздили в Куршавель і у нас там були денні тусовки. У нас була машина, я просто сідала в машину і під'їжджала до них туди, куди вони спускалися на лижах. Але і то я сумувала вдень, я нудьгувала, напрягала Вову, ось ти так багато катаєшся, я сиджу тут одна в готелі й так далі. Я вирішила цього не робити, якщо можу тут залишитися: займатися своїми справами, планувати якісь зустрічі, ходити на роботу і проводити більше часу з користю, ніж сидіти там просто в готелі й чекати поки Вова катається, але при цьому бути при чоловікові», - зазначила Христина Горняк.

Володимир Остапчук назвав справжню причину, чому поїхав відпочивати без дружини: “Напрягала…»Нагадаємо, дружина Володимира Остапчука показала "нічні тортури". Христина розповіла, що відбувається в їхній квартирі після заходу сонця.