Володимир Остапчук підхопив інфекцію в Буковелі: “Дуже болить живіт“

Володимир Остапчук змушений сидіти на суворій дієті під час відпустки в Буковелі. Подорож виявилася для відомого ведучого не зовсім казковою. У перші дні артист підхопив інфекцію і страждає від сильного болю в животі.

Володимир Остапчук підхопив інфекцію в Буковелі: “Дуже болить живіт“ - today.ua

У Інстаграм-сторіз успішний український ведучий розповів шанувальникам, що досить погано себе почуває. У якийсь момент він відчув себе не добре і тепер харчується дуже скромно. Зараз йому можна тільки каші - наприклад, вівсянка на воді з фруктами, або варені яйця.

«Сьогодні у мене дуже болить живіт. Моя дієта - яйце і джин-тонік», - зазначив в публікації в сторіз Володимир Остапчук.

Володимир Остапчук підхопив інфекцію в Буковелі: “Дуже болить живіт“ Ведучий також поскаржився на те, що його друзі не відмовляють собі в їжі, а він тільки пускає слинки.

За словами зірки, він отримав дуже багато повідомлень від шанувальників, що в Буковелі якась бактерія або кишкова інфекція впливає на туристів. Деякі підписники відзначають, що проблема в місцевій воді. Володимир Остапчук підхопив інфекцію в Буковелі: “Дуже болить живіт“ Попри погане самопочуття, Володимир Остапчук завжди й всюди поруч з дружиною, катається на лижах і активно проводить час.

Нагадаємо, Володимир Остапчук розповів, хто винен у тому, що він не бачиться з дітьми.