Коли серце калатає з неймовірною швидкістю, частішає пульс. Це можна відчути і почути навіть у вухах, голові або грудях. На що варто звернути увагу, як заспокоїти організм і коли необхідно викликати швидку допомогу?
Якщо ви відчуваєте почастішання пульсу (100 і більше ударів на хвилину) для початку спробуйте прийти в нормальний стан власними силами. Для початку заспокойтеся, не панікуйте, випийте склянку води без газу і підсолоджувачів, та ляжте. Якщо через 15-20 хвилин нічого не змінилося, це може бути небезпечно для здоров'я. Якщо у вас підскочив пульс через стрес, страх або після фізичних вправ, для його нормалізації рекомендується випити 30 крапель валокордину, корвалолу, розчину валеріани, і лягти відпочити. Слід також виміряти тиск, через який також може бути високий пульс.
У разі, якщо високий пульс супроводжується такими симптомами, як підвищена температура тіла, біль у животі або грудях, порушення концентрації, свідомості, орієнтації, головні болі, запаморочення, слід негайно викликати швидку допомогу, а до їх приїзду перебувати в лежачому положенні. До приїзду медпрацівників пийте воду маленькими ковтками і не приймайте ніяких ліків.
Пропонуємо вам також дізнатися, які продукти не можна розігрівати в мікрохвильовці, щоб не нашкодити здоров'ю.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal