“Вилита Ані Лорак“: наречена колишнього чоловіка Ані Лорак знялася без бюстгальтера

Ані Лорак (Кароліна Куек) та Лілія Реус дуже схожі між собою. Приводом для порівняння співачки з нареченою Мурата Налчаджіоглу став її новий знімок у соцмережі.

“Вилита Ані Лорак“: наречена колишнього чоловіка Ані Лорак знялася без бюстгальтера - today.ua

Обраниця турецького бізнесмена, який будує кар'єру в Україні, знялася на балконі. Лілія одягла чорну сукню з пікантними вирізами на талії. Помітно, що кохана Налчаджіоглу проігнорувала білизну. Вона прикрасила шию масивним кольє із білого золота.

Реус зробила стильне укладання з ефектом мокрого волосся. Вона виділила риси обличчя яскравим макіяжем. Драматичні чорні стрілки гармонійно виглядали у поєднанні з нюдовою помадою. “Вилита Ані Лорак“: наречена колишнього чоловіка Ані Лорак знялася без бюстгальтера Наречена екс-чоловіка української артистки ефектно позувала перед камерою. Лілія відвела очі від фотографа. Мурат адресував майбутній дружині емодзі у вигляді трьох сердець. “Вилита Ані Лорак“: наречена колишнього чоловіка Ані Лорак знялася без бюстгальтера Шанувальники Реус написали їй багато компліментів. Багато хто помітив, що в неї один типаж із Лорак. До того ж обидві люблять відверті вбрання.

"Красуня неймовірна", "На колишню Мурата схожа", "Вилита Ані Лорак. Копія!", "Сексуальна. Дуже на Каролішу схожа", "Обличчя та фігури з Лорак ідентичні", – прокоментували фоловери.

Раніше стало відомо, чи перебуває сім'я Ані Лорак. Мурат Налчаджіоглу засвітив кадри із 10-літнью дочкою Софією.