Гумор під час війни: Укрпошта випустила нову патріотичну марку “Zатонув чи Vтопився“

У Львівській обласній військовій адміністрації представили поштову марку "Zатонув чи Vтопився". Укрпошта випустила її обмеженим тиражем на знак подяки міжнародним партнерам.

Гумор під час війни: Укрпошта випустила нову патріотичну марку “Zатонув чи Vтопився“ - today.ua

Перший заступник начальника Львівської ОВ Андрій Годік зазначив, що марка є маленьким сувеніром. Розглядається можливість додаткового тиражування.

Голова Львівської дирекції АТ "Укрпошта" Євген Савчук наголосив, гумор обумовлений складною ситуацією, в якій опинилася Україна через російських загарбників. Окупанти використовують свою свастику – літери Z, V та О. Савчук нагадав, куди українські прикордонники відправили рашистів на острові Зміїний.

"Ця марка показує іронічне ставлення до окупантів. Наші благодійники з-за кордону зможуть переконатися в незламності духу українців. Так, в Україні триває повномасштабна війна, але навіть у такий складний час ми не підкоряємося супротивникові, а показуємо, чого він справді вартий, – піти "за кораблем", - зазначив представник Укрпошти.

Гумор під час війни: Укрпошта випустила нову патріотичну марку “Zатонув чи Vтопився“ Дизайн марки "Zатонув чи Vтопився" розробила Олександра Кузьменко. Дівчина навчається на третьому курсі Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

За словами автора ідеї марки Юрія Котика, наші партнери та волонтери, окрім марки, отримають додаткові сувеніри з України, щоб висловити їм подяку.

Нагадаємо, який дизайн нової марки "Доброго вечора, ми з України", обраний українцями. Її випуск запланований на середину липня.

ДЖЕРЕЛОukrinform