Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна відкрила правду на їх інтимне життя напередодні пологів

Автор: Анастасия Березовская

"Холостяк" Нікіта Добринін і його дружина гранично чесни з шанувальниками. Закохані показують кожен момент свого особистого життя і не соромляться говорити навіть на дуже особисті теми. Так, Даша Квіткова розповіла, яке у неї з чоловіком інтимне життя в період вагітності і напередодні пологів.

Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна відкрила правду на їх інтимне життя напередодні пологів - today.ua

За УЗД дата пологів першої дитини головного героя і переможниці шоу "Холостяк-9" призначена на завтра, 13 липня. Чекаючи появи на світ свого первістка, блогерша вирішила відповісти на питання своїх фанатів. Звичайно ж, багато з них стосувалися вагітності.

Говорячи про те, що може викликати пологи, один з підписників порадив фізичні вправи і секс, на що Даша Квіткова відповіла, що у неї є і те і інше. Однак нічого не допомагає, і дитина народиться, коли буде до цього готова. Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна відкрила правду на їх інтимне життя напередодні пологів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Щоб швидше народити ... не щоб. За секс не переживайте, він у нас кожен день. Фізичні навантаження теж були, переїзд, коробки і тд. Дітки завжди самі вирішують, коли їм з'явитися - зазначила дружина екс-"Холостяка". А на зауваження від підписників про те, що не віриться, що у закоханих секс прям кожен день, Даша Квіткова зазначила: - Ну, що я можу вам сказати ... ставте свічку".

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Також не обійшлося і без коментарів про те, що під час вагітності не можна нічим таким займатися. Подібні коментарі викликали у блогерша невдоволення, і вона різко відповіла: "Дихати не можна ще, їсти теж не можна. Спати ще, кажуть, не можна під час вагітності". Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна відкрила правду на їх інтимне життя напередодні пологів Нагадаємо, "Холостяк" Нікіта Добринін зробив вагітній дружині дорогий подарунок на 23-річчя.