Дружина Кличка підкреслила модельну фігуру облягаючою мінісукнею: новий вихід Наталі

Дружина Віталія Кличка продовжує збирати гроші на підтримку України. Цього разу Наталя Кличко похвалилася, що змогла продати спеціально створені толстовки, а отримані гроші перерахувати на гуманітарну допомогу.

Дружина Кличка підкреслила модельну фігуру облягаючою мінісукнею: новий вихід Наталі - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм дружина мера Києва опублікувала серію фото, представивши в кадрі в елегантному вбранні. Співачка з Броварів, підкреслила свою струнку фігуру в синій сукні. Свій образ 48-річна Наталя завершила приталеним укороченим жакетом на одному гудзику. Волосся вона залишила розпущеним, підкрутила і прибрала передні пасма назад, а в макіяжі зробила акцент на очах.

Дружина колишнього українського боксера повідомила, що їй вдалося зібрати ще 20 тисяч євро на продажі толстовок, спеціально розроблених на підтримку України.

"Дуже близький друг братів Кличків та дизайнер модного лейблу MARCELL VON BERLIN спільно створили унікальну толстовку з капюшоном, яка зробила народ України помітним і звучним у дусі братів Кличків. Прагнучи зібрати кошти для фонду по всьому світу, вони запустили ініціативу #WeAreAllUkrainians, згідно з якою 100% виручки від продажу худі підуть безпосередньо до Фонду Кличка для підтримки українців і закупівлю гуманітарної допомоги", - зазначила раніше Наталія Кличко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Natalia Klitschko (@natalia_klitschko_official)

Раніше дружина мера Києва продала свою джинсову куртку, яку розписала для неї німецька художниця. Співачці вдалося вторгувати 5 тисяч євро.

Нагадаємо, Катя Осадча натякнула на поповнення в її з Горбуновим родині.