Дружина Сергія Бабкіна розповіла, чому сліпне співак

Сергій Бабкін повідомив фанатам, що різко втрачає зір. Почався тривалий процес медичної діагностики, здачі аналізів і тестів. З'ясувалося, що проблема з очима пов'язана з інфекцією, яка "засіла" в нирках артиста. Дружина співака розповіла про його діагноз і про те, як запобігти проблемам з нирками.

Дружина Сергія Бабкіна розповіла, чому сліпне співак - today.ua

Після того як Сергій Бабкін повідомив фанатам, що на час йде з соціальних мереж через погіршення здоров'я, про його життєдіяльність розповідає дружина. Сніжана Бабкіна в Інстаграм-сторіз повідала, що стала відома причина різкого погіршення зору виконавця.

Харківський музикант потрапив на прийом до кращого лікаря-інфекціоніста. В ході обстеження і всіх необхідних аналізів з'ясувалося, що всьому виною інфекція, яка «сидить» в нирках Сергія Бабкіна.

«Після довгих обстежень лікарі з'ясували, що це вірус, який "сидить" в нирках. Вразив нирки і дав ускладнення на очі», - зазначила Сніжана.

Дружина співака зазначила, що нирки такий орган, який працює дуже тихо і може довго не повідомляти, що з ним щось відбувається. А в якийсь момент просто вибухає як вулкан. Дружина Сергія Бабкіна розповіла, чому сліпне співак

«Нирки такий орган тихий, який до останнього терпить, переживає, нічого не показує, але в якийсь момент може статися виплеск», - каже дружина Сергія Бабкіна.

Актриса і танцівниця додала, щоб уникнути проблем з нирками, раз на рік потрібно проводити чистку, особливо людям після 30-ти. А також вживати вітамін D3 та Омегу-3. Але варто нагадати, що прийом будь-яких препаратів, навіть вітамінів, можливий тільки після консультації зі своїм особистим лікарем.

Нагадаємо, в Мережі з'явилися нові фото Сергія Бабкіна. Співак максимально намагається вести нормальний спосіб життя, попри стрімку втрату зору.