Дружина Сергія Притули показала перше фото з відпочинку в Туреччині

Автор: Анастасия Березовская

Сергій Притула і його дружина Катерина рідко діляться подробицями особистого життя. Лише зрідка то шоумен, то його дружина покажуть нові фото з дітьми або яскраві кадри з галасливих сімейних свят.

Дружина Сергія Притули показала перше фото з відпочинку в Туреччині - today.ua

Зовсім недавно успішний український ведучий опублікував рідкісне фото зі своїм сином від першого шлюбу і старшою дочкою від другого. Зірковий Татусь відвів доньку в садок, а сина в школу і вирішив увічнити цю подію. А ось нещодавно сім'я полетіла на відпочинок.

В особистому акаунті в Instagram-сторіз Катерина Притула опублікувала чарівне фото з відпочинку. У кадрі постала середня дочка зіркової сім'ї-4-річна Соломія. Дівчинка одягнена в чорний цільний купальник з дуже гучномовним написом: "Гей! Це відпустка". Образ маля завершив ланцюжок на шиї і рожева панама. Батьки в кадр не потрапили.

Місцем свого призначення шоумен обрав турецьке курортне місто Бодрум. Сергій Притула обрав готель, в якому дуже багато чого призначене для дітей. Так на пляжі можна побачити велику конструкцію, що нагадує замок принцеси.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Дружина Сергія Притули показала перше фото з відпочинку в Туреччині

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Всього у Сергія Притули троє дітей: 13-річний син Дмитро, народжений у першому шлюбі, 4-річна дочка Соломія і зовсім маленька Стефанія, що з'явилася на світ 25 травня 2021 року.

Нагадаємо, дружина Сергія Притули показала фото з хрестин їх молодшої дочки.