Дружина Сергія Притули показала перше фото з відпочинку в Туреччині

Сергій Притула і його дружина Катерина рідко діляться подробицями особистого життя. Лише зрідка то шоумен, то його дружина покажуть нові фото з дітьми або яскраві кадри з галасливих сімейних свят.

Дружина Сергія Притули показала перше фото з відпочинку в Туреччині - today.ua

Зовсім недавно успішний український ведучий опублікував рідкісне фото зі своїм сином від першого шлюбу і старшою дочкою від другого. Зірковий Татусь відвів доньку в садок, а сина в школу і вирішив увічнити цю подію. А ось нещодавно сім'я полетіла на відпочинок.

В особистому акаунті в Instagram-сторіз Катерина Притула опублікувала чарівне фото з відпочинку. У кадрі постала середня дочка зіркової сім'ї-4-річна Соломія. Дівчинка одягнена в чорний цільний купальник з дуже гучномовним написом: "Гей! Це відпустка". Образ маля завершив ланцюжок на шиї і рожева панама. Батьки в кадр не потрапили.

Місцем свого призначення шоумен обрав турецьке курортне місто Бодрум. Сергій Притула обрав готель, в якому дуже багато чого призначене для дітей. Так на пляжі можна побачити велику конструкцію, що нагадує замок принцеси.

Дружина Сергія Притули показала перше фото з відпочинку в Туреччині

Всього у Сергія Притули троє дітей: 13-річний син Дмитро, народжений у першому шлюбі, 4-річна дочка Соломія і зовсім маленька Стефанія, що з'явилася на світ 25 травня 2021 року.

Нагадаємо, дружина Сергія Притули показала фото з хрестин їх молодшої дочки.