“Дружина вже знайшла роботу“: Сергій Притула розповів про життя своєї родини під час війни

Автор: Анастасия Березовская

Український шоумен Сергій Притула допомагає військовим з 2014 року – з того самого дня, як російські окупанти анексували Крим та Донбас. Після повномасштабного вторгнення зірка шоу "Хто зверху?" активно збирає гроші, закуповує амуніцію, автомобілі та предмети першої необхідності, які передає на передову. А тому їхати зі столиці він не став, навіть коли з неба падали бомби та летіли ракети.

“Дружина вже знайшла роботу“: Сергій Притула розповів про життя своєї родини під час війни - today.ua

Із самого початку Сергій Притула залишається у Києві, проте його родина поїхала з їхньої розкішної квартири. Стало відомо, що Катерина Сопельник із дітьми не стала виїжджати за кордон, а перебуває у західній частині країни.

"Моя сім'я в Україні, але не у Києві. Це захід країни", - зазначив він.

Відправляючи дружину до безпечнішого місця в країні, Сергій Притула порадив їй, не відкладаючи шукати для дітей заняття, бо знав, що незабаром до столиці вона повернутися не зможе. Син шоумена та дві його маленькі доньки зараз активно навчаються у західній Україні та відвідують гуртки, на які ходили у Києві. “Дружина вже знайшла роботу“: Сергій Притула розповів про життя своєї родини під час війни

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Частині споживачів тарифи на електроенергію підвищують вже з 1 червня: оприлюднено нові цифри

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я сказав дружині, щоб шукала для дітей гуртки, на які вони ходили у Києві. Тому що це надовго. Дружина вже знайшла роботу там, де зараз живе. Діти ходять на гуртки. Усе окей", - розповів Сергій Притула.

Нагадаємо, батько Тіни Кароль захищає Україну на полі бою - міг виїхати, але пішов до ЗСУ.