“Холостячка“, 8 випуск: кого Ксенія Мішина залишила для фіналу і хто пішов з проекту

Автор: Марченко Любов

У 8 випуску інтрига шоу "Холостячка" досягла пікових показників. Адже за підсумками півфіналу мали визначитися двоє чоловіків, які зійдуться у фінальній сутичці за серце Ксенії Мішиной. Сьогодні дівчина зустрічалася з рідними претендентів на її руку і серце. За підсумками цих зустрічей вона винесла непросте рішення.

“Холостячка“, 8 випуск: кого Ксенія Мішина залишила для фіналу і хто пішов з проекту - today.ua

Олександр Еллерт, Андрій Рибак та Олексій Тригубенко намагалися сьогодні зацікавити і спокусити "холостячку" не лише собою, але й своєю сім'єю, з якою, цілком можливо, їй випаде породичатися. Про те, як усе відбувалося, розповіло видання unian.

Олексій Тригубенко

для початку запросив дівчину у ресторан. Там він зізнався, що закоханий в неї.

"Я вдячний всесвіту, що він подарував зустріч із тобою. Я відчуваю, що люблю тебе", - сказав Олексій фразу, яку, незважаючи на її банальність, мріяла би почути кожна жінка.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

“Холостячка“, 8 випуск: кого Ксенія Мішина залишила для фіналу і хто пішов з проекту Чи то так було задумано ними спочатку, чи то вийшло спонтанно, однак вони поцілувалися. Далі на Ксенію Мішину чекала зустріч із рідними Олексія Тригубенка. Дівчина була трохи здивована одкровеннями Олексієвого батька. Той розповів, що для його сина завжди на першому місці будуть робота і друзі, а вона і її дитина - лише після цих двох пріоритетів. “Холостячка“, 8 випуск: кого Ксенія Мішина залишила для фіналу і хто пішов з проекту Втім, рідним Олексія Тригубенка Ксенія дуже припала до серця.

Олександ Еллерт

не став знайомити Ксенію зі своїми батьками. Замість цього він вирішив познайомити її зі своєю дочкою Елею. Дізнавшись про те, що доведеться провести час із дитиною, "холостячка" вирішила взяти на зустріч і свого Платона. Ну, а де найкраще зустрічатися в товаристві дітей, як не в майстерні, де роблять цукерки? Звичайно, вони вчотирьох вирушили туди. “Холостячка“, 8 випуск: кого Ксенія Мішина залишила для фіналу і хто пішов з проекту Потім Олександр запропонував дівчині разом піти в тату-салон, аби набити собі на згадку про цей день однакові татуювання. Ксенія не очікувала такої пропозиції і поставилася до неї без ентузіазму. Мовляв, навіть із батьками не захотів її знайомити, а ось тату набити їй і собі готовий. Загалом, "холостячка» не оцінила цей жест. “Холостячка“, 8 випуск: кого Ксенія Мішина залишила для фіналу і хто пішов з проекту Втім, і сам Еллерт зізнався, що не все в їхньому побаченні пройшло гладко, і не таким він собі його уявляв.

Андрій Рибак

познайомив дівчину зі своїми мамою і сестрою. Андрій ретельно готувався до зустрічі. На "холостячку" чекали квіти і сюрпризи. Та й його рідні прийняли дівчину дуже тепло. Мама Рибака, можливо, навіть занадто розговорилася з Ксенією, розповівши Мішиній про його колишні стосунки. Мовляв, у відносинах з дівчатами він сповнений сумнівів. Хоча в інших випадках життя його не можна назвати невпевненою у собі людиною.

“Холостячка“, 8 випуск: кого Ксенія Мішина залишила для фіналу і хто пішов з проекту Після теплого домашнього спілкування Андрій запросив Ксенію в ресторан, щоби поспілкуватися з нею наодинці. Там Ксенія Мішина мимоволі повернулася до питання про його колишню дівчину, з якою Рибак припинив відносини вже під час участі в проекті. Однак він обіцяв колишній коханій, що після його участі в шоу їхні відносини продовжаться.

І хоча Андрій Рибак вже говорив, що закохався на проекті в Ксенію, "холостячка" все ж вирішила поставити питання руба: чи не станеться так, що при зустрічі з колишньою дівчиною він згадає колишнє почуття до неї? Чоловік промовчав, що дуже стурбувало Ксенію. “Холостячка“, 8 випуск: кого Ксенія Мішина залишила для фіналу і хто пішов з проекту Мабуть, ця недомовленість і зіграла вирішальну роль: "холостячка" не взяла з собою в фінал Андрія Рибака. Андрій, звичайно, був дуже засмучений рішенням дівчини, але що сталося, те сталося.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я постійно сумнівалася в його" люблю ", - пояснила свій вибір Мішина.

“Холостячка“, 8 випуск: кого Ксенія Мішина залишила для фіналу і хто пішов з проекту Таким чином, у фінальному поєдинку за руку і серце "холостячки" Ксенії Мішиної зійдуться Олександр Еллерт та Олексій Тригубенко. Дізнатися про них більше можна  з попередньої публікації.