Сало, без якого життя буде пісним: медики розповіли, чому жінкам його потрібно їсти

Є безліч неоднозначних продуктів харчування, навколо яких часто виникають суперечки, варто чи не варто включати їх у свій раціон. Особливо, коли справа стосується жінок, які постійно хочуть скинути пару-трійку зайвих кіло. Саме тому багато представниць прекрасної статі з побоюванням включають у своє меню сало. І даремно.

Сало, без якого життя буде пісним: медики розповіли, чому жінкам його потрібно їсти - today.ua

Хіміки кажуть: не буває отруйних речовин, бувають отруйні дози. Хто б міг подумати, що те ж саме можна сказати навіть про сало і навіть у тих випадках, коли жінка суворо стежить за своєю фігурою. На думку експертів, сало є вельми корисним продуктом для організму жінки. Однак потрібно розуміти, що продукт цей висококалорійний і розкриває свої корисні властивості лише в суворо визначених порціях.

З усіх корисних властивостей сала особливо можна виділити чотири. Чотири "за", завдяки яким кожна жінка може спокійно включити його у свій раціон.

По-перше - арахідонова кислота, що мыститься в ньому. Це ненасичений жир, що дозволяє більш ефективно виводити з організму шлаки і токсини. Також ця речовина позитивно впливає на нормалізацію роботи травної системи, на імунітет і роботу головного мозку. Це цілком дає підстави стверджувати, що такі властивості сприятливо позначаються не тільки на самопочутті, а й на зовнішніх ознаках. Наприклад - на стані волосся і шкіри. Сало, без якого життя буде пісним: медики розповіли, чому жінкам його потрібно їсти А з огляду на наявність в салі холіну і ретинолу, позитивний вплив сала можна отримати не тільки завдяки його прийому в їжу, але й додаючи його в різні косметичні маски.

Також сало є доволі ефективним джерелом для поповнення власних жирів жінки під час вагітності, що є дуже важливим фактором при виношуванні свого чада.

Крім цього, сало підходить тим, хто дотримується безвуглеводної дієти, адже воно майже не містить в собі цих речовин. За словами експертів, сало в невеликих кількостях дозволяє швидко розщеплювати жири, а також добре насичує організм, що дозволяє швидко схуднути. Сало можна поєднувати з висівками, чорним хлібом та овочами.

Нагадаємо, при цьому вчені не радять налягати на сало гіпертонікам. Адже воно все ж є джерелом холестерину, який закупорює кровоносні судини. Та все ж навіть гіпертонікам медики дозволяють вживати в їжу до 100 грамів сала на тиждень.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru