Суддя проекту “Танці з зірками“одружився в четвертий раз: обраниця молодша на 52 роки

Найстарший і найдосвідченіший суддя проекту "Танці з зірками" хореограф Григорій Чапкіс одружився в четвертий раз. У цьому році він відзначив своє 90-річчя і вирішив почати нове життя. Обраниця Чапкіса молодша за нього на 52 роки, і це його анітрохи не бентежить.

Суддя проекту “Танці з зірками“одружився в четвертий раз: обраниця молодша на 52 роки - today.ua

Подробицями свого особистого життя Григорій Миколайович не ділиться. Однак, в четвертому ефірі шоу "Танці з зірками 2020" хореограф зізнався, що поруч з ним є жінка, з якою він хоче доживати свої дні. Ім'я обраниці залишилося під секретом.

"Рік, який змінив моє життя - це 2020-й. У цьому році я відзначив 90-річчя і знову одружився. Я намагаюся бути гідним тієї жінки, яка присвятила мені свої роки на заході мого життя", - заявив Чапкіс перед телеглядачами.

Суддя проекту “Танці з зірками“одружився в четвертий раз: обраниця молодша на 52 роки Дружині Чапкіса 38 років. Їхні стосунки тривають кілька років, але тільки в цьому році жінка "дозріла для законного шлюбу".

"Я не збирався свататися, робити весілля, розписуватися. Я вже знаю, що це штамп. І я зараз розрахував, що кожні 25 років у мене виходить, що я міняю квартиру, дружину і машину", - поділився хореограф.

Григорій Чапкіс обзавівся вже новим житлом, куди привів нову дружину. Він говорить про те, що вони з дружиною не відчувають різницю у віці і дуже щасливі разом. Кохана хореографа - людина не публічна, тому публічні заходи вона з ним не відвідує.

Раніше повідомлялося, що під час другого прямого ефіру "Танців з зірками 2020" актор Тарас Цимбалюк представив всій Україні свою дівчину Тіну і зробив їй пропозицію руки і серця.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com