Тренди манікюру на весну-літо 2021: який дизайн обрати

Манікюр на весняно-літній період повинен бути максимально яскравим. У наш час до дизайну нігтів ставляться як до мистецтва. Кожен сезон з'являються нові тренди, яким дівчата з усього світу намагаються слідувати, щоб не відставати від модних тенденцій. Пропонуємо до вашої уваги кілька варіантів барвистого дизайну, які можна взяти на озброєння, коли наступного разу зберетеся йти на манікюр.

Тренди манікюру на весну-літо 2021: який дизайн обрати - today.ua

Оксамитовий манікюр

Тренди манікюру на весну-літо 2021: який дизайн обрати Оксамитове покриття в манікюрі буде одним з трендових в 2021 році. Це гелева техніка з використанням магніту, який притягує частки гель-лаку на поверхню, щоб вони віддзеркалювалися і нагадували оксамит. Якщо поверх звичайного лаку нанести ще один шар лаку з блискітками, то ефект вийде схожим. Пробуйте експериментувати і не бійтеся побачити результат!

Манікюр 3D

Тренди манікюру на весну-літо 2021: який дизайн обрати Для любителів експериментів манікюр з 3D-покриттям буде відмінною можливістю проявити весь свій креатив. На нігті можна наносити будь-які візерунки, головне - не перевантажувати дизайн. Поки що на такий нейл-арт вирішуються тільки найсміливіші дівчата, адже по-перше не кожен майстер зможе створити 3D-дизайн, та й посуд з таким манікюром не помиєш.

Колажний манікюр

Тренди манікюру на весну-літо 2021: який дизайн обрати Манікюр з колажем на нігтях доповнить будь-який образ. Він вдало буде поєднуватися з однотонним нарядом. Оберіть яскраве зображення у вигляді наклейок, і ваші нігті будуть приковувати погляди оточуючих і дарувати гарний настрій вам самим.

Раніше повідомлялося, які ідеї в манікюрі будуть актуальні навесні 2021 року.

ДЖЕРЕЛОvogue.ua