Тренди манікюру, про які потрібно забути влітку 2021

Літо в розпалі, і для тих, хто ще не в курсі наймодніших трендів в манікюрі цього сезону, ми про них розповімо. Якщо ви часто змінюєте образи і не зупиняєтесь на якомусь одному стилі, то і не треба себе обмежувати. Забудьте про ті відтінки лаку для нігтів, які не по сезону, і вперед назустріч експериментам!

Тренди манікюру, про які потрібно забути влітку 2021 - today.ua

Для літнього манікюру 2021 краще підібрати трендові блакитний, помаранчевий, кораловий, жовтий, ментоловий і м'ятний відтінки, які відмінно будуть відтіняти засмаглий колір шкіри. Темні відтінки лаків стилісти радять замінити класичним нюдом.

Чорний, коричневий, сірий, темно-синій кольори найкраще наносити на нігті в осінньо-зимовий період, а влітку, коли в гардеробі переважають яскраві кольори, віддавайте перевагу більш світлим і насиченим відтінкам, які блищать на сонці і добре виглядають з яскравими сукнями. Тренди манікюру, про які потрібно забути влітку 2021 Антитренд в літньому манікюрі - це стрази, камені, намистинки і паєтки. Вони давно вже вийшли з моди, хоча ще залишилися дівчата, які просять майстрів манікюру наклеїти їм намистинку на нігтик. Такий дизайн на сьогоднішній день буде свідчити про відсутність смаку.

Класичний французький манікюр в будь-яку пору підійде дамам з певним статусом, яким за службовим обов'язком не можна робити яскравий манікюр, і для них френч або нюд - єдині прийнятні варіанти. Всім іншим дівчатам треба обирати або оригінальний френч в яскравих кольорах, або віддати перевагу іншому дизайну. Тренди манікюру, про які потрібно забути влітку 2021 Раніше повідомлялося, який манікюр можна зробити, збираючись в літню відпустку, щоб виглядати модно, стильно і яскраво.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua