Юлія Саніна не вважає себе переможницею проекту “Танці з зірками“: “Це мені абсолютно не потрібно“

У неділю, 29 листопада, відбувся фінал легендарного хореографічного шоу "Танці з зірками 2020". У проекті перемогла пара Санта Дімопулос і Макс Леонов, але свій кубок переможців вони віддали учасникам, які зайняли друге місце - Юлії Саніній та Дмитру Жуку. Багато хто з глядачів назвав перемогу Дімопулос "проплаченою", а вона сама пояснила свій вчинок тим, що мала хореографічний досвід до приходу на проект, на відміну від своєї конкурентки (Юлії Саніної. - Ред), яка раніше ніколи не займалася танцями.

Юлія Саніна не вважає себе переможницею проекту “Танці з зірками“: “Це мені абсолютно не потрібно“ - today.ua

На своїй сторінці в Instagram солістка THE HARDKISS подякувала всім за підтримку і заявила, що вони з Дмитром Жуком не вважають себе переможцям, незважаючи на те, що Санта Дімопулос віддала їм перемогу.

"Друге місце - це прекрасний результат для людини, яка ніколи не вміла танцювати і навчилася у вас на очах, протягом 14-ти ефірів і 14-ти тижнів великих складнощів і вашої підтримки. Ми не збираємося називати себе переможцями. Це мені зовсім не потрібно", - зазначила Саніна.

Кубок переможця Юлія Саніна розіграє на аукціоні, а гроші віддасть на благодійність.

Багато хто з українських зірок підтримували пару Юлії та Дмитра на проекті. Серед них телеведуча Леся Нікітюк, ведучий Володимир Остапчук та інші.

Нагадаємо, яку промову виголосила Санта Дімопулос, коли дізналася про свою перемогу в проекті "Танці з зірками".