Колишній чоловік Ані Лорак показав нове романтичне фото з молодою коханою

Колишній чоловік Ані Лорак не приховує, що він відновив стосунки з молодою коханкою. Турецький бізнесмен похвалився милим фото зі своєю коханою - 25-річною майстринею візажу з Києва.

Колишній чоловік Ані Лорак показав нове романтичне фото з молодою коханою - today.ua

Мурат Налчаджиоглу і Лілія на цю мить знаходяться разом в Туреччині. Закохані все частіше їздять на батьківщину колишнього чоловіка Ані Лорак. Публіка звернула увагу, що їхні стосунки розвиваються дуже стрімко, і вони стали підозрювати, що парочка цілком може зовсім скоро оголосити про заручини. Чим далі, тим менше надій у шанувальників, що співачка і бізнесмен зійдуться.

У Інстаграм-сторіз Мурат опублікував фото, на якому зображений разом з Лілією, одягненою в красиве рожеве плаття зі спущеною лінією плечей. Дівчина нанесла природний макіяж і відмовилася від зачіски, залишивши волосся розпущеним. Колишній чоловік Ані Лорак виглядав дуже щасливим, обравши для застілля з друзями світлу футболку-поло. Колишній чоловік Ані Лорак показав нове романтичне фото з молодою коханою В особистому акаунті візажист опублікувала знімок, зроблений на тлі Camel Beach в Бодрумі.

"Що може бути красивіше природи?" - поцікавилася дівчина.

З моменту свого возз'єднання закохані вже кілька разів побували в Туреччині. Раніше Мурат і Лілія приїжджали на весілля племінниці бізнесмена.

Нагадаємо, стало відомо, скільки Ані Лорак платить за навчання дочки в приватній школі в Росії.