“Холостячка“ Ксенія Мішина зізналася, чому після Криму розмовляє тільки українською

Успішна актриса Ксенія Мішина приголомшила своїх шанувальників, коли почала говорити українською після того, як кілька тижнів провела в Криму, де живуть її батьки. Нарешті інтрига розкрилася, і стало відомо, з чим же це пов'язано.

“Холостячка“ Ксенія Мішина зізналася, чому після Криму розмовляє тільки українською - today.ua

"Холостячка" родом з Криму і все своє життя говорила російською мовою. Працюючи на українському телебаченні і знімаючись в серіалах, їй довелося освоїти національну мову.

В особистому акаунті в Інстаграм Ксенія Мішина, яка була головною героїнею першого сезону романтичного шоу "Холостячка", опублікувала новий пост. Зірка розповіла, що разом з гумористом Сергієм Притулою і танцюристом Євгеном Котом стала членом журі в новому сезоні шоу "Україна має талант". Саме тому артистка практикувалася говорити тільки українською мовою.

"Це для мене надзвичайна подія. Коли я тільки в мріях могла уявити, що зможу мати таку красиву відповідальність перед своєю країною, а сьогодні моя мрія втілилася в реальність. Я хочу стати підтримкою для багатьох українців, які сміливо йдуть на цю сцену. Нас чекають сотні талантів, про які ви дізнаєтеся вже восени", - зазначила в публікації Ксенія Мішина.

Екс-"Холостячка" постала на фото в білих штанях із завищеною лінією талії і контрастними гудзиками, подовженому піджаку і нюдовому корсеті. Волосся вона прибрала в елегантну зачіску і одягла довгі сережки, візуально подовживши шию.

Нагадаємо, названа причина, чому розсталися "Холостячка" Ксенія Мішина та Олександр Еллерт.