“Краще б ти не приїжджав“: Тоня Матвієнко розповіла про першу за три місяці зустріч із чоловіком

На другий день війни Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян вирішили розстатися. Виконавець залишився вдома захищати країну, а співачка забрала дочок у безпечне місце. І ось, через три місяці, відбулася їхня перша зустріч, і їм вдалося побути разом лише один день.

“Краще б ти не приїжджав“: Тоня Матвієнко розповіла про першу за три місяці зустріч із чоловіком - today.ua

Весь цей час Тоня Матвієнко перебувала у Португалії, куди до неї приїхала мама. Побачення з чоловіком зірка призначила у Польщі, де Арсен мав запланований благодійний виступ.

"Пам'ятаю, як я їхав, намагався себе заспокоювати, щоб не перевищувати (швидкість - примітка Редактора). Рахував кілометри разом з навігатором. (Коли я приїхав) вона крикнула: "Арсен!" Покликала мене. Ніна звісно дуже плакала. Вона вибігала, думав, вона і двері у джипі зламає. Три місяці – це дуже довго", - зазначив Арсен Мірзоян.

“Краще б ти не приїжджав“: Тоня Матвієнко розповіла про першу за три місяці зустріч із чоловіком Інтерв'ю про зустріч із чоловіком дала і Тоня Матвієнко, яка не змогла стримати сліз. Попри те, що їй вдалося врятувати своє життя, і їй краще, ніж багатьом іншим людям, співачка зазначила, що розлука з коханим нестерпна.

"Побула зі своїм чоловіком один день, а потім сказала: "Боже, краще б ти не приїжджав". Це так болісно прощатися. У мене все чудово, я знаю, в яких ситуаціях зараз усі інші. Я не гнівитиму Бога. Просто точно так само дуже важко. Головне – всі здорові та живі", - зазначила Матвієнко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Зірковий шлях ?? (@zirkovyi_shlyah)

Нагадаємо, Катя Осадча у білосніжній вечірній сукні з'явилася у Каннах із чоловіком.