“Ні про що не шкодую“: Ольга Сумська розповіла, як перший чоловік дізнався про її зраду

Ольга Сумська вперше вийшла заміж за актора Євгена Паперного, якому народила дочку. Проте їхній шлюб довго не проіснував, бо відома українська актриса закрутила службовий роман. Артистка розповіла, як чоловік дізнався про її зраду, і як це змінило її життя.

“Ні про що не шкодую“: Ольга Сумська розповіла, як перший чоловік дізнався про її зраду - today.ua

В інтерв'ю для програми "Світське життя" артистка відверто розповіла про непростий період життя. Про зраду дружини Євген Паперний, фото якого нещодавно показала його дочка Антоніна, дізнався випадково. Зважаючи на все, Ольга Сумська не збиралася ні в чому визнаватись.

"Коли Віталік мене вперше запросив до себе додому, і все вже трапилося, він показував мені сімейні альбоми. Я побачила його фотокартку і кажу: "Подаруй мені", - і поклала собі в сумочку. Чого я не витащила ту фотку? Ну і що ви думаєте? Якось Женя знайшов це фото і запитав мене: "Це що таке?" Я не зрозумів. Значить, так…" – і все", - розповіла актриса.

Сталося це на початку 1990-х років, а з Євгеном Паперним Ольга Сумська розлучилася у 1991 році, коли її доньці був лише рік. Попри те, як розлучилася зі своїм колишнім чоловіком актриса, вона ні про що не шкодує. Віталія Борисюка вона вважає коханням всього свого життя. Їхнє весілля відбулося в 1996 році, а ще через шість років на світ з'явилася їхня спільна дочка Ганна.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ольга Сумська (@olgasumska)

"Сьогодні, оглядаючись на ті роки, я думаю, що все робила правильно. Ні про що не шкодую, адже я зустріла чоловіка своєї мрії, з яким мені добре до сьогоднішнього дня, ми разом більше 25 років. І наші почуття перевірені часом, випробуваннями та різними коливаннями долі", - зазначила актриса.

Нагадаємо, Ольга Сумська натякнула, що більше не спить разом із чоловіком. Актриса провела екскурсію їхньою квартирою та показала окрему спальню чоловіка.