Батькова копія: старша дочка Ольги Сумської показала рідкісне фото з татом

Автор: Анастасия Березовская

Ольга Сумська була одружена двічі. З першим чоловіком, актором Євгеном Паперним, вона розлучилася, коли її дочці Тоні був всього рік. Попри це дівчинка підтримувала стосунки з татом, і ось, поділилася рідкісної спільною фотографією.

Батькова копія: старша дочка Ольги Сумської показала рідкісне фото з татом - today.ua

Старша дочка Ольги Сумської вперше за багато років приїхала до Києва. Поїздка була сповнена для неї вражень, оскільки вона зустрілася зі своєю мамою, вітчимом, сестрою, бабусею і батьком. В особистому акаунті в Інстаграм Антоніна Паперна, яка вийшла заміж за російського актора Володимира Яглич і переїхала жити до Москви, опублікувала рідкісне спільне фото з батьком.

"А ось і Доктор Лівсі власною персоною!" - зазначила актриса, зробивши відсилання на персонажа "Острова скарбів", голос якому подарував Євген Васильович.

У кадрі Тоня постала сидячи з Євгеном Паперним за столиком в кафе, одягнена в чорний бомбер, як і її батько. Виглядає 71-річний актор чудово, що відзначили підписники його дочки.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Папа прекрасно виглядає", "Дуже схожа на тата", "Батькова дочка, значить повинні бути щасливою", "Євген Паперний - жива легенда Театру !!! Завжди любимо", "Почуття гумору передалося теж", "І все одно татова донька", "Це батькова дочка, така ж красива і імпозантна", - захоплюються фанати.

Нагадаємо, Ольга Сумська показала рідкісні фото з мамою і дочками - три покоління краси.