“Ну і бардак“: Оля Полякова показала свою квартиру в центрі Києва

Оля Полякова поскаржилася, що їй доводиться жити в залі, бо старшій доньці захотілося власну кімнату. Українська суперблондинка провела екскурсію по своїй величезній квартирі в центрі Києва і показала суцільний бардак.

“Ну і бардак“: Оля Полякова показала свою квартиру в центрі Києва - today.ua

Оля Полякова дуже приземлена знаменитість, яка не боїться здатися смішною або неідеальною. А тому без докорів сумління виконавиця провела відеотур по своїй квартирі, показавши розкидані речі в кімнатах дочок.

Крім розкішного особняка біля озера, співачка володіє квартирою, яка знаходиться навпроти Нацбанку по вулиці Інститутська в українській столиці. Тут зірка зі своєю сім'єю прожила більше ніж 15 років.

Нерухомість площею 200 квадратних метрів має простору кухню з сучасною технікою, дві спальні, зал і велику ванну. “Ну і бардак“: Оля Полякова показала свою квартиру в центрі Києва

«У мене велика квартира, більше 200 метрів квадратних, але вона так тупо спроектована», - зізнається співачка.

Коли старшій дочці Олі Полякової виповнилося 13 років, вона не захотіла жити з молодшою сестрою і зажадала окрему кімнату. Заради дочки зірка відмовилася від власної кімнати та переїхала в зал.

«... я їй віддала свою спальню, в якій спала 15 років, а сама переїхала в зал. Я перетягнула туди своє величезне ліжко, і тепер у мене спальня з каміном», - зазначила Ольга.


Нагадаємо, зараз Оля Полякова знаходиться у відпустці на Мальдівах, де вона відзначила свій день народження. Зірка влаштувала пляжну вечірку з лобстерами.