Прогулянки, музеї та побачення у найкращих ресторанах: Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначили річницю весілля у Парижі

Катя Осадча та Юрій Горбунов – одна з найвідоміших пар українського шоубізнесу. На початку лютого закохані святкували свій перший ювілей – 5 років шлюбу. Відзначити дерев'яне весілля подружжя вирішило у найромантичнішому місті світу.

Прогулянки, музеї та побачення у найкращих ресторанах: Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначили річницю весілля у Парижі - today.ua

Зірки прилетіли до Парижа, де не були вже кілька років. У них запланована активна програма, безліч прогулянок, музеїв та ресторанів – Катя Осадча та Юрій Горбунов прагнуть насититися один одним, доки не повернулися додому до дітей.

"У відсутність подорожей я найбільше сумувала за Парижем і ніби банально звучить, але це моє друге рідне місто і подорожі сюди, як повернення в дитинство. На карантині я вчила французьку, подивилася сто разів кліп Крістофа Має Les Gens, адже мій Париж такий, як в цьому відео, - зазначила Катя Осадча. -  Я сумувала і чекала на нашу зустріч :) пройшло більше двох років і ми знову разом :) я намагаюсь розмовляти французькою (навіть отримую компліменти, але більше за старання) радію і дощу і сонцю і будую плани на майбутні подорожі".

Прогулянки, музеї та побачення у найкращих ресторанах: Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначили річницю весілля у Парижі Катя Осадча та Юрій Горбунов гуляють Єлисейськими полями, насолоджуються Ейфелевою вежею з різних куточків міста, відвідують музеї та виставки, а також не забувають про романтичні побачення лише вдвох. Прогулянки, музеї та побачення у найкращих ресторанах: Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначили річницю весілля у Парижі Нагадаємо, Катя Осадча та Юрій Горбунов ніжно привітали один одного з п'ятою річницею весілля: "Нам ніколи не нудно".