Сергій Притула похвалився своїм авто вартістю понад мільйон гривень

Сергій Притула має в своєму автопарку вже дві машини. Першу - Range Rover, він придбав у 2012 році. Через габарити і неповороткість шоумен дав йому прізвисько "Ведмедик". А недавно у нього з'явився Mercedes-Benz GL 400, якого він назвав "Муркуциком".

Сергій Притула похвалився своїм авто вартістю понад мільйон гривень - today.ua

Судячи з усього, український шоумен відправив свою сім'ю на відпочинок до Туреччини, оскільки поки він перебував у поїздці по Україні, його дружина активно ділилася фотографіями дітей з подорожі.

В особистому акаунті в Інстаграм Сергій Притула опублікував знімок, на якому зображений поруч зі своїм розкішним авто - Mercedes-Benz GL 400 вартістю понад мільйон гривень.

"За останні три дні ми з моїм "меркуциком" катнули по маршруту Львів - Івано-Франківськ - Коломия - Чернівці - Кам'янець-Подільський - Хмельницький - Тернопіль - Рівне - Луцьк. Спасибі всім, з ким зустрічався, за ваш час і увагу! Радий , що знаходимо спільні знаменники і рухаємося в одному напрямку! Традиційна кава на виїзді з Рівного, ще 320 км і буду вдома!" - зазначив у публікації Сергій Притула.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Сергіі̆ Притула (@siriy_ua)

Шоумен одягнений в темно-сині джинси, кросівки, тільняшку і шкіряну куртку. Раніше в інтерв'ю шоумен розповів, що йому було незвично керувати новою машиною після масивного Range Rover.

"У мене зараз Mercedes-Benz GL 400. І у нього, на відміну від попереднього авто, бічні дзеркала не такі масивні. Вони досить компактні. Після "Ренджа" виглядали, як обрублені. Пам'ятаю, вперше сів за кермо нової машини, глянув на бічні, і подумав, що вони якісь куці. Так що нове прізвисько народилося саме собою. Тепер нашу сім'ю возить "Меркуцик", - розповів ведучий.

Нагадаємо, дружина Сергія Притули показала фото з хрестин їх молодшої дочки.