У Маші пісні з матюками, а Аліса в'яже: Полякова показала захоплення молодшої дочки

Дочки Олі Полякової ростуть дуже різними дівчатами. Старша Маша публічна і відкрита, йде напролом, попри численну критику на свою адресу. А ось молодша Аліса просто зачарувала публіку своєю самобутністю і іскрометним гумором.

У Маші пісні з матюками, а Аліса в'яже: Полякова показала захоплення молодшої дочки - today.ua

Успішна українська співачка всіляко намагається підтримувати своїх дочок у всіх їхніх починаннях. Вона навіть побудувала для 16-річної Маші студію, де вона могла б грати зі своєю групою і записувати пісні. Але зіркова матуся не знала, які саме композиції пишуть "ШВИ". Нещодавно Оля Полякова зізналася, як насправді ставиться до нецензурної лексики в піснях дочки.

А ось Аліса, можна сказати, що майже ангел. Сьогодні в особистому акаунті в Інстаграм артистка показала, чим займається її молодшенька. У Маші пісні з матюками, а Аліса в'яже: Полякова показала захоплення молодшої дочки

"Що моя доця робить?", - запитала мама. "В'яже шарфик в стилі інді кід", - зазначила Аліса. "Клас. І що, ти будеш його носити?", - поцікавилася Оля Полякова. "Так, якщо він вийде гарним, але я в цьому впевнена", - грайливо відповіла дівчинка.

Після цього молодша дочка Олі Полякової сіла за уроки, і співачка вирішила показати, наскільки маленькими буквами пише Аліса, переймаються за вчительку, якій буде важко все це прочитати. У Маші пісні з матюками, а Аліса в'яже: Полякова показала захоплення молодшої дочки

"Просто я хотіла вам показати розмір букв і розмір почерку, яким пише Аліса. І ось я хочу у неї запитати: "Аліса, а вчителька що повинна лупою збільшувати все це?", - на що її дочка відповіла: "Так. Ні, ну, а що, а хто сказав, що вчитель це легка робота. Ось ускладнення".

Нагадаємо, Оля Полякова розповіла, як перейняла у старшої дочки шкідливу звичку: "Я не курила 15 років".